Оце так ГАНЬБИЩЕ! В Києві натовп людей падає на коліна і цілує руки попам МП, які покидають Києво-Печерську лавру

Оце так ГАНЬБИЩЕ! В Києві натовп людей падає на коліна і цілує руки попам МП, які покидають Києво-Печерську лавру

У Києво-Печерській Лаврі 26 березня відбулось останнє богослужіння Московського патріархату. Туди прийшов натовп вірян, які, вочевидь, забули, що УПЦ МП пропагують ідеї окупантів.Перед цим УПЦ МП почали виселятися з Лаври, передає 24 Канал. Однак такий прощальний “аншлаг” дивує, оскільки ні для кого не секрет, що Московський патріархат пропагує “руській мір” та допомагає ворогу.

Віряни прийшли прощатисьТак, завтра УПЦ МП має залишити Києво-Печерську Лавру. Натовп прийшов прощатися із ними.


Слід нагадати, що сотні священників Московського патріархату роками напряму допомагали ворогу.  • Наприклад, нещодавно на Закарпатті настоятеля одного з храмів УПЦ МП почали підозрювати у розпалюванні релігійної ворожнечі. За даними слідства, він неодноразово публічно ображав релігійні почуття українців.
  • Ще один любитель «руського міра» з УПЦ МП отримав 7 років, оскільки він «топив» за «референдум». І таких випадків безліч.

Відтак незрозуміло, чому у них досі є «прихожани».

Виселення УПЦ МП з Лаври

  • 10 березня УПЦ отримала листа від Національного заповідника «Києво-Печерська лавра». Мовилось про розірвання договору щодо користування державним майном на території заповідника.
  • Наголосили, що УПЦ МП має покинути Києво-Печерську лавру до 29 березня 2023 року. Після цього у Лаврі працюватиме комісія з прийняття-передання державного майна.
  • У Мінкульті додали, що це стосується усіх приміщень, які орендує УПЦ в Лаврі.
  • Щоправда, з боку УПЦ МП було пручання. Ченці заявили, що не залишать територію Лаври, попри припинення договору оренди. Вони нібито не мають місця, куди могли б вивезти все майно.
  • Настоятель Православної церкви України Епіфаній закликав сприяти процесу звільнення святині від «московського ярма». Однак він зазначив, ті священники, які відмовляться від російського орієнтира, зможуть й далі бути в Лаврі.

У січні до Верховної Ради внесли законопроєкт про заборону діяльності в Україні релігійних організацій, якими керують в Росії. Офіційно Московський патріархат запевняє, нібито не підпорядковується Москві, однак очевидно, що дії показують зворотнє.

https://24tv.ua/do-lavri-priyshov-natovp-viryan-26-bereznya-2023-video-foto_n2281954

Залиште свій коментар