Обзивають людожером: у Луцьку хочуть звільнити сторожа, бо він занадто відповідальний

Обзивають людожером: у Луцьку хочуть звільнити сторожа, бо він занадто відповідальний

Сторож погрожує оголосити голодування через звільнення.В одній із шкіл Луцька хочуть звільнити сторожа, бо він відповідально ставиться до роботи та змушує працювати інших.

Про це повідомляє 12kanal.com.Василь Милусь в минулому працював викладачем, проте після звільнення знайшов роботу лише сторожем в одній із шкіл. Водночас чоловік відповідально поставився до своєї роботи — він вночі не спить, а по кілька десятків разів обходить територію навчального закладу.

«Одного разу в школу залізли злодії, вони вкрали два вогнегасники і сокиру. Я пішов захищати шкільне майно. Кликав свого напарника, але він не реагував, а просто відсидів. Я ж відвоював ті два вогнегасники і сокиру сам», — каже сторож Василь.Чоловік закликає до роботи й своїх колег, а промахи напарників нотує. Це не подобається іншим сторожам і вони почали звільнятись. Також відповідальному сторожу в школі дали прізвисько «людожер».

Завідувач господарської діяльності школи Василь Подоляк же заявляє, що через сторожа, який виконує робочі інструкції, звільняються інші працівники. А тому в школі вирішили звільнити відповідального сторожа.

«Я пропонуватиму звільнити його після закінчення трудової угоди. Чи вирішить це питання позитивно директор школи чи ні — мені невідомо», — каже Василь Подоляк.

Проте Василь Милусь каже, що він відповідально виконує свою роботу та не планує звільнятись.

«Я буду консультуватися з юристами, як то зробити – чи то в департамент освіти, чи то в міську раду. І прив’яжу себе ланцюгом, голод оголошу. А що мені робити? За ту мізерну пенсію 2300 я не виживу», — каже Василь Милусь.

Залиште свій коментар