Обнялись і сиділи на лавці: очевидиця розповіла про останні хвилини пари, яка загинула в парку Львова

Обнялись і сиділи на лавці: очевидиця розповіла про останні хвилини пари, яка загинула в парку Львова

Молоді люди ймовірно хотіли перечекати бурю.У Львові через падіння дерева в Стрийському парку загинула молода пара – 20-річний військовий та 18-річна дівчина. Очевидиця події розказала, що буревій у місті почався раптово і вона бачила загиблу пару в останні хвилини їхнього життя.Про це в коментарі galnet.fm розповіла жителька Львова Івона Лобан, яка також була в Стрийському парку під час буревію, передає ТСН.

Жінка зазначила, що вона разом із чоловіком та собакою також була в парку. Негода в місті почалась раптово, а тому не всі зуміли на це швидко відреагувати. За словами Івони Лобан, вітер був настільки сильним, що він гнув дерева, а перед ними падали гілки.Жінка помітила і пару, яка сиділа на лавці під парасолею та обнімалась. Згодом на фото з місця трагедії вона впізнала, що саме ці закохані і загинули під час буревію.

“Ті молоді сиділи на лавці, обійнялися і хотіла перечекати бурю. Це ж також був один із варіантів: не бігти нікуди, коли навколо все валиться. Ти оточений цими деревами, нема де сховатися”, – припустила Івона Лобан.

Залиште свій коментар