Несміливе потепління і дощі: синоптик дала прогноз на перші вихідні літа

Несміливе потепління і дощі: синоптик дала прогноз на перші вихідні літа

Погода в Україні на вихідних 5 і 6 червня порадує людей теплом, але разом з цим будуть лити дощі. Температура повітря підніметься до + 20 градусів.Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила синоптик Наталка Діденко.

Опади в країні зумовить циклон, який вже прийшов до нас з Приазов’я.«5 червня циклон, який зрушився з Приазов’я за наші межі, все одно пошле дощі в східні області України, в довколишні центральні, південний схід. У навколокарпатських областях атмосферний фронт із заходу спричинить дощі, в горах — помірні дощі. Туристи, візьміть це до уваги!»- попередила синоптик.

Діденко зазначила, що на Волині, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, у більшості північних областей, у Вінницькій та значній частині Черкаської областей, в Одеській та Миколаївській суттєві опади не прогнозуються.У неділю, 6 червня дощі йтимуть практично по всій території України. До них приєднаються і грози.

«6 червня розраховуйте на періодичні дощі практично повсюдно в Україні. Місцями до дощів приєднається гроза і шквал. Температура повітря протягом суботи-неділі обіцяє бути комфортною, в денні години від +18 до +23 градусів», — повідомила Діденко.

У Києві та околицях ймовірність дощу 5 червня незначна, а ось 6 червня вона вже більше.

«Якщо збираєтеся за місто на обидва дні — від дощу візьміть щось обов’язково. У столиці на вихідних буде приємно і тепло, Максимальна температура повітря 5-6 червня буде до + 20 градусів», — попередила експерт.

Залиште свій коментар