“Не витримую вночі, одягаю беруші” – Павлік розказав про життя з немовлям

“Не витримую вночі, одягаю беруші” – Павлік розказав про життя з немовлям

Багатодітний співак Віктор Павлік розказав, як вони з дружиною Катериною Репяховою вправляються з 1-місячним синочком. Подружжю багато помагає бабуся малюка, теща артиста.А от колисати малого вночі 55-річний Віктор Франкович не встає.

Про життя з немовлятком співак розказав “РБК – Україна“.“Я не відразу засинаю. Не витримую вночі, одягаю беруші, хоча чую, як дитина плаче. Катя, як тільки відкриває очі, годує сина, вкладає спати… Це я бачу цілодобово”, – поділився Павлік.“Мама Каті, яка живе в Києві, дуже допомагає нам. О 7 ранку вона приходить, бере нагодованого малого і везе гуляти на 2-3 години. За цей час Катя встигає поспати. Складно, але підтримує те, що Катя така не одна. Всі мами народжують, всі виховують і всі люди через все це пройшли”, – запевнив він.

Зі слів артиста, ім’я Михасик для малюка вони обрали одразу, адже Катерина все своє свідоме життя мріяла, що саме так зватиметься її син.

“Це не про нас – закордонні імена. Тому що дуже багато наших красивих імен, старих таких. Наприклад, Лука, Корній і подібні. Є багато імен, схожих на зарубіжні, але наших”, – зазначив Віктор Франкович.

Залиште свій коментар