Названий ідеальний розмір пеніса в різних країнах

Названий ідеальний розмір пеніса в різних країнах

Для жінок з усього світу ідеальним розміром чоловічого статевого органу є 15,8 сантиметрів.Співробітники медичного сервісу DrEd з’ясували ідеальний розмір чоловічого статевого органу в різних країнах світу, пише Huffington Post.

У ході дослідження було опитано 2121 чоловіків і жінок, які розповіли про середню довжину пеніса в їхній країні, а також уявлення про ідеальний розмір.
Найвищі значення і середньої, й ідеальної довжини пеніса назвали польські респонденти. Середня довжина статевого члена, за їхніми словами, становить 15,7 сантиметрів, а ідеальна — 17,3 сантиметрів.

Найменші очікування виявилися у британців: середній розмір — 12,4 сантиметра, а ідеальний — 14,2 сантиметра.
Крім того, з’ясувалося, що для жінок з усього світу ідеальним розміром чоловічого статевого органу є 15,8 сантиметрів, а середній розмір, на їхню думку, це 13,8 сантиметрів.

На думку чоловіків, ідеальний розмір становить 16,6 сантиметрів, а середня довжина — 14,1 сантиметра.

Для жінок з усього світу ідеальним розміром чоловічого статевого органу є 15,8 сантиметрів

Вчені також опитали жінок з метою з’ясувати, наскільки важливий для них розмір статевого органу у чоловіка. Це виявилося важливим для 11,2 відсотків респонденток, для 64,7 відсотків це важливий, але не головний фактор, а для 21,4 відсотків — розмір абсолютно неважливий.

Залиште свій коментар