Тіна Канделакі заявила про домагання Саакашвілі (відео)

Тіна Канделакі заявила про домагання Саакашвілі (відео)

Відома телеведуча розповіла про сексуальні домагання з боку екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі.Грузино-російська телеведуча Тіна Канделакі заявила про домагання з боку екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі, який недавно очолив виконком Нацради реформ. Про це вона заявила в ефірі YouTube-каналу «Подруги».
«У мене є класична історія, коли мене спробував домагатися Саакашвілі. Вже як би в зрілому віці. Там дійшло до бійки. Ви знаєте, я не знаю, може це я, і це мій характер, і мій темперамент. Я сказала: «Постав мене на місце, будь ти проклятий!» І я впевнена, що нога жодного грузина не вступить на твою могилу», — сказала Канделакі.
Телеведуча розповіла про грузинський звичай, коли в головному святому місці — в Кафедральному храмі Светіцховелі у Мцхеті — ховали великих правителів під плитою храму і люди ходили по їхньому праху.
«Це найбільша честь, коли по твоєму праху йдуть. Я говорю, навіть праху не буде, щоб нога ступила. І у нас дикий стався скандал. Мене багато років не впускали до Грузії. Тому що він спробував мене в цьому сенсі «прохарасити» , але не вийшло. Мені здається, він сам злякався», — розповіла Канделакі.
Залиште свій коментар