Народний синоптик дав шокуючий прогноз на серпень: 30 градусів — це не межа

Народний синоптик дав шокуючий прогноз на серпень: 30 градусів — це не межа

У серпні 2021 року в Україні практично не буде дощів, а ось спека буде практично всі дні.Такий невтішний прогноз озвучив виданню «Сьогодні» народний синоптик Леонід Горбань.

«Серпень виявиться протилежністю липню: дощів майже не буде, а ось спеки вистачить з лишком», — розповів синоптик.За його словами, до середини місяця нас чекає спека в 40 градусів без хмар. А ось до кінця серпня літо попрощається з українцями проливним дощем.

«До середини місяця вдень очікується під +40 при майже повній відсутності хмар. Після 18-го ненадовго «запахне осінню», температура на два-три дні різко знизиться до +20-22 градусів. Перед Днем Незалежності знову потеплішає до +26 +28 градусів – і літо закінчиться, попрощавшись проливним дощем», — зазначив Горбань.Прогноз на осінь

Також експерт спрогнозував погоду і на найближчу осінь. Нас чекає перший теплий місяць сезону, а потім похолодання.

«Якщо коротко — то у вересні побачимо ще 10 днів літа, з другої декади почнуться дощі і похолодає. На початку третьої декади вересня можливо два-три дні «бабиного літа». Холодний, але сухий жовтень порадує тривалим «бабиним літом» в середині місяця і засмутить під кінець сильними дощами і нічними морозами. Холоди продовжаться і в листопаді, очікуються дощі і ранній сніг», — резюмував Горбань.

Залиште свій коментар