На жаль, це правда: Російські військові спалили найбільший у світі літак «Мрія»

На жаль, це правда: Російські військові спалили найбільший у світі літак «Мрія»

Відновлення «Мрії» коштуватиме 3 млрд доларів.Російські окупанти в аеропорту Гостомель під час бомбардування спалили найбільший у світі літак «Мрія». 

Про це повідомив очільник українського МЗС Дмитро Кулеба.«Це був найбільший у світі літак АН-225 «Мрія». Можливо, Росія знищила нашу «Мрію». Але вони ніколи не зможуть зруйнувати нашу мрію про сильну, вільну та демократичну європейську державу. Ми переможемо!», — написав Кулеба. 

В Укроборонпромі підтвердили знищення найбільшого у світі літака. «Російські окупанти знищили флагман української авіації – легендарний Ан-225 «Мрія». Це відбулося на аеродромі «Антонов» в Гостомелі під Києвом, де перебував літак. Його відновлення коштуватиме більше 3 млрд доларів і потребуватиме тривалого часу. Україна докладе усіх зусиль, аби ці роботи оплатила держава-агресор. Росія поцілила «Мрію», як символ можливостей української авіації«, — йдеться у повідомленні.

Ан-225 «Мрія» — авіаційний гігант, на рахунку якого рекорди по перевезенню максимального комерційного вантажу та найдовшого і найважчого в історії авіації моновантажу, вантажопідйомності.

Залиште свій коментар