Матір та вітчима вже затримали. Про це повідомив журналіст Віталій Глагола. У пресслужбі поліції Закарпаття 24 Каналу підтвердили інформацію.

У поліції зазначили, що інцидент відбувався у Тячівському районі. Наразі розслідують кримінальні справи за кількома статтями. Серед них – зґвалтування неповнолітньої.Дитина сама прийшла до поліції

Дівчинка звернулася до правоохоронців напередодні, 29 березня. Вона розповіла, що вітчим неодноразово гвалтував її. Це відбувалось з липня 2021 року. Дитина вирішила це розповісти після того, як дізналась про резонансну історію із несправедливим рішенням суду у «Верхньоворітському зґвалтуванні».

Крім того, з’ясували, що мати дитини також змушувала її вступати в статевий контакт з нею та вітчимом.Знімали все на камеру

У помешканні батьків правоохоронці знайшли докази, що зґвалтування своєї ж дитини вони знімали на камеру.

Під час експертизи у дівчинки побачили множинні розриви жіночої пліви. Виявилось, що насилля до дитини почали вчиняти ще з 7-річного віку.

  • Факти жахають. Перше зґвалтування дівчинка пережила коли поверталася разом з вітчимом від гостей. Насильник зґвалтував її пальцями.
  • Коли вітчим був на заробітках, він виходив по відеозв’язку до дружини та змушував по черзі «задовільняти пальцями» себе та її доньку.

Тепер дівчинка перебуває під опікою соціальних працівників.


Матір та вітчима затримали / Фото Віталія Глаголи

Резонансне зґвалтування на Закарпатті: коротко

  • У серпні 2021 року у селі Верхні Ворота Мукачівського району Закарпатської області троє хлопців зґвалтували неповнолітню дівчинку.
  • Дівчина нікому не розповіла про інцидент. Проте кривдники поширили відео між учнями місцевої школи.
  • 16 березня 2023 року Воловецький районний суд призначив трьом ґвалтівникам неповнолітньої дівчини покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з умовним терміном 2 роки.
  • Такий вирок обурив всю країну, тож прокуратура вже подала на апеляцію.