На Закарпатті 11-річна дівчинка, яка завагітніла від співмешканця матері, народила дитину

На Закарпатті 11-річна дівчинка, яка завагітніла від співмешканця матері, народила дитину

На Закарпатті 11-річна дівчинка, яка завагітніла від 46-річного співмешканця матері, народила хлопчика. Дитина поки що перебуває в лікарні, динаміка її стану позитивна.Новоспечена мама теж почувається добре, її невдовзі після пологів виписали з лікарні. Про це повідомляє видання «Українська правда. Життя».

Про вагітність 11-річної Б’янки стало відомо в жовтні, тоді мама дівчинки привела її на огляд до Берегівської міської лікарні. Б’янка на той час була вже на 8 місяці.За словами лікарів, незважаючи на звужений та несформований таз, а також незрілість організму, вагітність проходила більш-менш нормально. Після огляду дівчинку відправили додому, а вже 16 листопада поклали у відділення.

Через два дні, 18 листопада, за допомогою кесаревого розтину вона народила хлопчика. Його вага склала 2 кг 500 г, а зріст – 49 см. Враховуючи малу вагу дитини та такий екстраординарний випадок, її направили до обласної дитячої лікарні.11-річна Б'янка

Сама Б’янка операцію перенесла добре, проте підхопила, певно, від матері, коронавірус. Тому після пологів її відправили на лікування у COVID-відділення.

Нині малолітня породілля вже одужала і перебуває вдома, а хлопчик поки що лежить у лікарні в Мукачеві.

Будинок, у якому живе Б'янка та її сім'я

Родина Б’янки живе в селі Гать біля Берегова. До пологів, коли вагітністю 11-річної дівчинки зацікавилася поліція, Б’янка та її мама Рита стверджували, що під час роботи у Києві дівчинка познайомилася на звалищі з якимсь 14-річним Керімом, від якого завагітніла. Проте згодом з’ясувалося, що насправді батько дитини – співмешканець Рити, 46-річний Олександр із Херсонської області.

Зараз Б’янка живе разом зі своєю 39-річною матір’ю, її нинішнім 46-річним співмешканцем Калманом, старшою сестрою Барбарою, якій 17, 19-річним братом Даніелем та 80-річною бабусею. У Барбари теж вже є дитина – однорічний хлопчик, якого вона народила неповнолітньою.

Обстановка в будинку малолітньої породіллі

Сама Б’янка розповіла, що кохає батька своєї дитини. З її слів, він допомагає їй фінансово. Продовжувати навчання у школі дівчинка не планує, а заробляти хоче почати у 13-15 років. Свою ж дитину Б’янка має намір віддати до дитячого садочка, а потім і до школи.

Служба у справах дітей Берегівської ОТГ звернулася до суду із вимогою позбавити Риту материнських прав на молодшу дочку. Проте Б’янку із сином уже планують забрати до Обласного центру матері та дитини. Тут дівчинка з малюком зможуть перебувати до досягнення дитиною 1,5-річного віку на повному утриманні. Також малолітній мамі в установі нададуть допомогу психологи, а педагоги та соціальні працівники навчать поводитися з дитиною.

Якщо Риту позбавлять материнських прав, то, можливо, малюка за рішенням суду заберуть від малолітньої матері та віддадуть у дитячий будинок, а Б’янку – до школи-інтернату, але, можливо, мати та дитину все ж таки залишать разом.

Залиште свій коментар