На тілі з’явилися плями: Олена Кравець зізналася у хворобі, з якою бореться вже три роки

На тілі з’явилися плями: Олена Кравець зізналася у хворобі, з якою бореться вже три роки

Актриса студії «Квартал 95» Олена Кравець зізналася, що вона вже три роки хворіє на кропивницю. Спочатку в неї на тілі з’явилася одна маленька пляма і зірка не думала, що ситуація серйозна.Про проблеми зі здоров’ям 44-річна знаменитість розповіла вперше. Відверта розмова відбулася під час інтерв’ю шоувумен Маші Єфросініній у програмі «Екзамен». Відповідне відео з’явилося в YouTube (щоб подивитися ролик, доскрольте сторінку до кінця).

Єфросініна та Кравець на інтерв'ю

Свою недугу Кравець назвала випробуванням, яке змінило її життя. Вона наголосила, що кропив’янка «вплинула на багато що» і лікування виявилося непростим.«Три роки тому ні звідки, незрозуміло чому, невідомо як, з якої причини трапилася зі мною якась реакція шкірна. Незрозуміло на що – на якесь емоційне потрясіння. Я зараз уже, звичайно, розумію на яке», – сказала актриса.

Вона розповіла, що надіслала фото плями своїй лікарці. Та сказала Кравець, що це кропив’янка і проходить вона максимум за шість тижнів. Медикиня порадила зірці не хвилюватися.«І я не парилася. І ось минуло шість тижнів, а кропив’янка не пройшла. І ось уже третій рік вона зі мною. І це мій життєвий контекст. Ми з нею за ручку. Вона пам’ятає про мене, а я про неї. Не даємо одна одній про себе забути», – з гумором висловилася шоувумен.

Українська гумористка, актриса Олена Кравець

Вона зазначила, що як і раніше «в процесі зцілення». «Як мені здається, я виходжу на якусь пряму дорогу в цьому питанні», – сказала артистка.

Кравець зізналася: в якийсь момент їй здалося, що проблема вже позаду. Але буквально в день запису інтерв’ю вона поїхала до лікарки. Що саме медикиня сказала їй, акторка не уточнила, проте, зважаючи на все, прогнози були надто оптимістичними.

Зірка наголосила, що не хотіла б заглиблюватися в цю тему, «поки вона не стане перегорнутою сторінкою». «Я хочу закінчити лікування«, – зазначила гумористка.

«На сьогодні я стала магістром у галузі подібних штук… «Заболевания» з коренем «біль» – його немає», – заявила знаменитість.

Вона сказала, що кропив’янка – «дуже непростий» недуг, що точно став для неї випробуванням. Артистка веде комплексну роботу в боротьбі з хворобою. «Я оточила її«, – пожартувала Кравець.

Актриса додала, що їй не подобається думати, «за що» це з нею сталося. Краще ставити собі інше питання: «Для чого».

Кравець із короткою стрижкою

Кропив’янкою називають токсико-алергічний дерматоз, що проявляється пухирями рожевого кольору на шкірі та супроводжується свербінням.

 

Залиште свій коментар