На кастинг попросився відомий співак: в Полтаві на місцевому каналі прогноз погоди почали вести оголені чоловіки

На кастинг попросився відомий співак: в Полтаві на місцевому каналі прогноз погоди почали вести оголені чоловіки

На каналі оголосили про кастинг на ведучого прогнозу погоди.На полтавському телеканалі PTV прогноз погоди почали вести оголені чоловіки. У ЗМІ таким чином вирішили зрівняти права чоловіків та жінок та порушити традиції, коли про погоду розповідали лише привабливі дівчата.

Про це повідомили на телеканалі PTV.Так, на полтавському телеканалі оголосили кастинг серед чоловіків на ведучого прогнозу погоди. Наразі свої сили спробували уже кілька кандидатів. Претенденти на ведучого прогнозу погоди ведуть програму з оголеним торсом.

У Полтаві переконані, що так їхні прогнози погоди дивитимуться не лише в їхньому місті, а й в інших регіонах.«Ведучих впізнають на вулицях, перегляди в Youtube набирають десятки тисяч і вже навіть з’являються віддані фанати, які з нетерпінням чекають нові випуски», – повідомили на телеканалі.

Також у прямому ефірі однієї із радіостанцій на кастинг прогнозу погоди попросився і соліст гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

«Наша кореспондентка Марина Голега не впізнала зірку під час телефонної розмови і не розкусила розіграш, але впевнено трималася у відповідях йому», — повідомили на телеканалі.

 

Залиште свій коментар