На Донбасі розпочалося масове пограбування житла евакуйованих людей, – Геращенко

На Донбасі розпочалося масове пограбування житла евакуйованих людей, – Геращенко

На Донбасі позграбували вже не менше 100 квартир людей, які були евакуйовані до Росії. Випадки мародерства помітили в окупованих Донецьку та Макіївці.Такі дані у Telegram оприлюднив колишній заступник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. Він навів публікацію з групи у месенджері, присвяченій темі евакуації (щоб подивитися фото, доскрольте сторінку до кінця).

Зазначається, що в Донецьку розграбовано 56 квартир, а в Макіївці – 42. Йдеться про житло саме тих людей, які були евакуйовані.«Мароди могли бомбити квартири не навмання, а цілеспрямовано, використовуючи списки евакуйованих», – йдеться в повідомленні.

Повідомлення про мародерство.

«На окупованих територіях розпочалося масове пограбування квартир та будинків, тих нещасних українців, яких силою змусили евакуюватися. Бідні люди», – прокоментував свій пост Геращенко.Пост Антона Геращенка.

Нагадаємо, що про евакуацію людей з окупованих територій Донецької та Луганської областей до Росії оголосили 18 лютого. Примітно, що автобуси виїжджали напівпорожніми, а самі росіяни не дуже цьому зраділи.

Водночас евакуюватися багато хто не поспішав – люди продовжували весело проводити час у розважальних закладах. Багато хто в Донецьку почав клеїти наклейки з написом «Донецьк. Я залишаюся, щоб жити».

Тих, хто евакуювався, розселили у наметових містечках чи в одному великому приміщенні на розкладушках.

Залиште свій коментар