На Балі загинула 18-річна блогер-мільйонер

На Балі загинула 18-річна блогер-мільйонер

Відома блогер з Росії померла в результаті ДТП на Балі. Дівчині йшов 19 рік. Блогер стверджувала, що свій перший мільйон вона заробила в 15 років. Вона вчила інших, як заробляти в мережі.На індонезійському острові Балі трагічно загинула відома російська блогер Анастасія Тропіцель. Дівчина розбилася на мотоциклі. Їй було 18 років. Про смерть знаменитості стало відомо з її Instagram.

«На жаль, нашої Настусі вже немає з нами. Я не можу в це повірити. Мама», — такий запис з’явилася на сторінці дівчини в її Instagram-акаунті, яка має 1,1 мільйона дописувачів.
Як розповів бойфренд Тропінцель, вона їхала по дорозі з такою ж швидкістю, як і інші учасники дорожнього руху — близько 80-100 кілометрів на годину.

«Почався воблінг (виникнення швидких коливань переднього колеса, — ред.) мотоцикла на рівному місці… Настя не винна. Вона не перевищувала швидкість. Те, що сталося, — ймовірність 1 до 1 000 000», — повідомив молодий чоловік.
Скріншот. Соцмережі

В аварії більше ніхто не постраждав.

Анастасія Тропіцель вела в соціальній мережі блог про фріланс і розповідала, як заробляти в Інтернеті. За словами дівчини, вона свій перший мільйон заробила, ще навчаючись в школі.

«Просто мріяла про свободу — ось так я стала мільйонером в 15 років», — йдеться в описі її профілю.

Залиште свій коментар