Моя футболка не заборонена: в Одесі затримали чоловіка з комуністичною символікою

Моя футболка не заборонена: в Одесі затримали чоловіка з комуністичною символікою

Сьогодні в Одесі в день пам’яті жертв трагедії 2 травня співробітники поліції затримали чоловіка, який розгулював містом у футболці з комуністичною символікою. Тепер вирішується питання про порушення кримінальної справи.Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ на своїй сторінці в Facebook.

Чоловіка зупинили на вулиці Калантаївській. Зараз він дає пояснення з цього приводу у відділі поліції.«Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 436-1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) Кримінального кодексу України», — йдеться в повідомленні.

Відео розмови чоловіка з поліцією опублікував Telegram-канал «Украина в шоке»..На відео чутно, що чоловік говорить про те, що його футболка не заборонена законом.

«Моя футболка не заборонена в цій країні. Я громадянин України. Я за національністю білорус. Мама у мене українка», — заявив затриманий, який був у червоній футболці з комуністичною символікою, на якій написано»СРСР».

Залиште свій коментар