Море тепле, чисте і без медуз: у мережі показали «найкайфовіший» український курорт

Море тепле, чисте і без медуз: у мережі показали «найкайфовіший» український курорт

У мережі можна знайти чимало скарг українців про нашестя медуз на пляжах в різних курортах, і ряд інших докорів про брудну воду в морі, велику кількість комарів або сонечок тощо. Однак деякі туристи тим часом діляться приголомшливими кадрами з відпочинку на узбережжі, радіють пейзажами та розхвалюють умови.Такі позитивні враження в пабліку можна зустріти від відпочиваючих в кемпінгу в селищі Курортне під Одесою.

Люди розповідають про чисту прозору воду і золотий пісок на пляжі в курортній зоні на узбережжі Чорного моря і Шаболатського лиману біля початку Будакської коси в Білгород-Дністровському районі.А також своїми відео та фото, які публікують у Facebook-групі «Курортний«, розвіюють міфи про медузи, що нібито кишать в морі, та інші «наклепи».

«Додаю відео для тих, хто пише, що в Курортному брудне море з медузами», — підписала ролик Галина Синіцина.Відео: відпочиваючі показали пляж в Курортному під Одесою

Інші відпочиваючі Ольга Зарічна Михалик і Тетяна Огаркова виклали в мережу цілу добірку коротких, але яскравих і красномовних кадрів з курорту — як у вечірні години, так і в денні та ранкові.

Відео: як виглядають морське узбережжя і пляжі на курорті під Одесою

Тут же в коментах в публікаціях інші користувачі мережі додають знімки моря в сусідній Затоці. Також відпочиваючі діляться фото з інших локацій поруч з цим курортом.

Залиште свій коментар