«Міс Всесвіт-2021»: названо переможницю конкурсу краси. Фото та відео

«Міс Всесвіт-2021»: названо переможницю конкурсу краси. Фото та відео

У ніч на понеділок, 17 травня, в Маямі пройшов конкурс краси «Міс Всесвіт-2021». Переможницею стала представниця Мексики – Андреа МезаПро це стало відомо на сторінці в Instagram заходу (щоб подивитися фото та відео, доскрольте новину до кінця). Зазначимо, що українка Єлизавета Ястремська не потрапила у ТОП-21.

Так, у трійку лідерів конкурсу увійшли представниці Бразилії – Джулія Гама і Перу – Яніка Мачета. Переможниця «Міс Всесвіт-2021» Андреа Меза є програмісткою за освітою, а також візажисткою та активісткою, що займається правами жінок.Андреа Меза є програмісткою за освітою
У Маямі пройшов конкурс краси "Міс Всесвіт-2021"

До речі, втретє в історії перемогу завойовує мексиканка – до цього у 1991 і 2010 році.

Нагадаємо, конкурс краси відбувся у кілька етапів: півфінал, шоу національних суконь і сам фінал, під час якого учасниці представили самі себе, далі був вихід у купальниках, а також дефіле у вечірніх сукнях.Раніше 28-річна Єлизавета Ястремська, яка представляла Україну на конкурсі «Міс Всесвіт» в США, показала, якою ціною доводилося платити за виснажливі репетиції. Так, вона опублікувала кадр, на якому продемонструвала свою стерту у кров ногу.

Переможниця у 2021 році Андреа Меза
Як виглядає Андреа Меза в купальнику
У Маямі на конкурсі перемогла Андреа Меза

Залиште свій коментар