Ми на перервах у школі дивимось порнуху А ввечері в кущах пробуємо показані там пози… Історія «зґвалтування» неповнолітньої вінничанки

Ми на перервах у школі дивимось порнуху А ввечері в кущах пробуємо показані там пози… Історія «зґвалтування» неповнолітньої вінничанки

«Малолітню доньку зґвалтували. Прошу журналістського втручання.Злочинця покривають», — писала на адресу редакції хмільничанка Олена (з етичних міркувань ім’я змінено), мати нібито зґвалтованої школярки.

Кинувшись на допомогу згорьованій матері, яка приїхала із заробітків в Італії, щоб виходжувати прооперовану доньку, наші журналісти стали свідками шокуючої історії. Але чи ґвалтували дівчинку?Ірину, з етичних міркувань назвемо так цю 15-річну школярку, відвезли до лікарні з гострим болем.

Одразу після цього заяву про зґвалтування до поліції написала бабуся дівчини. Бо мама перебувала на заробітках за кордоном. Потім про допомогу почала благати вже мама. Але коли ми почали вести власне журналістське розслідування – зіткнулись з іншими фактами.Як виявилось, школярку Ірину прооперували через ковпачок від дезодоранту. Його вона запхала сама собі у піхву.., щоб не завагітніти під час сексу. А ним вона займається, як зізналась, вже із 12-ти років.

Вставила і забула… чи робила це постійно?

Хто її навчив такого способу контрацепції під час статевих актів — сказати важко. Але, як пізніше зізналась правоохоронцям, так роблять всі її подруги.

– Це я все видумала, щоб баба не прибила, за зґвалтування.

Далі пішли ще більші відвертості:

– Ось ми у школі на перервах, знаєте що робимо? Порнуху дивимось… Надивимось. Збудимось. А ввечері збираємось компанією, подалі від людей, і у кущах пробуємо всі ті пози, які побачили…

І не нада мене обсуждати, я що — кончена, чи не соврємєнна? Всі так роблять,а я що — целкою буду?

Ото і сказала на Коляна. Ну, щоб баба відчепилась, я ж не думала, що вона здуру до поліції побіжить…

Ще більше був здивований приписаним йому сексом і навіть згвалтуванням обмовлений Ірою Колян. Бо у їхній компанії інше «увлеченіє» — «набратись до тузиків» водяри… Щоб у очах двоїлось.

Тому Коля сказав чітко – мене у той вечір зґвалтувати могли, я – нікого. Бо був, як дрова.

– По пляшці на брата взяли… Далі нічого не пам’ятаю.

Ось такими виявились Коля і Іра, вже майже самостійні громадяни нашої країни.

І як виявили поліцейські – зґвалтування не було. Ну, а ця камасутра по-хмільницьки школярів в кущах — то реалії сьогодення.

Ця резонансна історія наштовхнула нас провести разом з вами експеримент.

Спробуйте перевірити телефони ваших дітей чи свої після того, як їм давали. Що вони дивляться? Чи не те, що Ірина зі своїми однокласниками?

Ось ця історія змусила пригадати іншу. Тоді також школярка із села Сосонка, що у Вінницькому районі, потрапила до лікарні із кровотечею. Її також прооперували. Вона та дівчата, її подруги, зробили разом із батьками заяву до поліції про те, що на дівчат у лісі напали невідомі і ґвалтували їхню подругу.

Правоохоронці почали розслідування. Слідчі, допитуючи кожну із дівчат окремо, звернули увагу, що вони плутаються в деталях. По-різному описують нападників, події. А далі виявилось, що дівчата придумали історію про напад. Насправді «зґвалтована» Ольга була єдиною дівчиною у класі, в якої не було ще сексу. Тобто, зберігала цноту. І вона вважалась за це в своєму середовищі білою вороною. З неї вже насміхались. До такої міри, що і сама Ольга почала вважати себе неповноцінною. Тому захотіла бути «такою, як усі».

І попросила «продвінутих» подруг знайти їй хлопця, який захоче позбавити її цноти.

Вони і знайшли такого у Вінниці. Не повірите, але Ольга ще мала заплатити «за першу ніч» цьому «сміливцеві». Але перший сексуальний досвід Ольги закінчився кровотечею.

Злякавшись наслідків, вона із подругами нашвидкуруч і видумала цю історію.

Правда цих обох «героїнь» шокувала навіть бувалих поліцейських. А вас?

Залиште свій коментар