Довела до сліз: що відомо про дівчинку, яка під час перформансу на параді розчулила президента

Довела до сліз: що відомо про дівчинку, яка під час перформансу на параді розчулила президента

Головна героїня — це 10-річна Єсенія Селезнева. Напередодні, 24 серпня, під час святкування Дня Незалежності відбувся театралізований перформанс «ДНК», який нікого не залишив байдужим. Заплакав навіть президент Володимир Зеленський.

Хто став героїнею перформенсу і розчулив президента — розповіли у Сніданку з 1+1.Головна героїня — це 10-річна Єсенія Селезнева. Маленька дівчинка, яка уособлювала образ України, нагадала усім, що пережила наша Батьківщина від заснування Києва і до тепер.  Під час дійства дитина спускалася вулицею Інститутською на Майдан Незалежності, а потім Хрещатиком бігла назустріч військовим. Дівчинку, згодом обійняв боєць. Соцмережі нині просто розриваються від теплих коментарів і репостів.

Окрім перформансу, Єсенія ще сольно виконала легендарний хіт Тараса Петриненка «Україна». Крім того, разом із балетом виступила на головному концерті до 30-річчя Незалежності на стадіоні «Олімпійський».До слова, юна Єсенія дуже творча. Вона брала участь в проєкті «Голос країни. Діти», озвучила вже низку дитячих мультфільмих, серед яких «Бейбі Бос-2», «Маша і Ведмідь» та «Лука». Окрім співу, дівчина активно займається танцями та грає в театрі.

Залиште свій коментар