Мешканку Закарпаття оштрафували на 170 грн за голосове повідомлення з матюками

Мешканку Закарпаття оштрафували на 170 грн за голосове повідомлення з матюками

Суд оштрафував мешканку Сваляви на 170 грн за відправку голосового повідомлення своєму дядькові. У повідомленні, яке жінка надіслала родичу через Facebook, були матюки, які суд розцінив як психологічне насильство. Крім штрафу, порушниця має сплатити близько 500 грн судового збору. Таке саме покарання отримав і дядько порушниці, який у відповідь племінниці також надіслав голосове повідомлення з лайкою та образами.Як зазначається у постанові Свалявського районного суду, мешканка Сваляви Донна Смолкович у серпні цього року відправила своєму дядькові голосове повідомлення у месенджер на Facebook, в якому нецензурно висловлювалася. На жінку поліція склала протокол за домашнє насильство.

У суді голосове повідомлення Донни Смолкович також розцінили як психологічне насильство. «30 серпня 2022 року близько 08:50 годин громадянка через мережу Facebook надіслала голосове повідомлення своєму дядькові, в якому висловлювалася в його адресу нецензурними словами, чим саме вчинила насильство в сім`ї психологічного характеру», – йдеться у рішенні суду.Як свідчать дані судового реєстру, штраф за спілкування з нецензурною лайкою отримав і дядько обвинуваченої, який у відповідь на голосове повідомлення племінниці відповів так само: ввечері того ж дня Василь Смолкович надіслав родичці голосове повідомлення, в якому висловлювався в її адресу нецензурними словами. Такі дії суд також розцінив як домашнє психологічне насильство. Справи учасників конфлікту суд розглядав окремо, проте виніс обом однакове покарання.

Відтак, суддя Свалявського районного суду Лариса Ганчак визнала Донну Смолкович та Василя Смолковича винними за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП (домашнє насильство) та зобов’язала сплатити по 170 грн штрафу. Крім того, обоє порушників мають відшкодувати по 496 грн судового збору. Постанови можуть бути оскаржені в апеляційному суді протягом 15 днів. 

Залиште свій коментар