Мендель готова назвати ім’я таємничого коханого, але навесні: ми з різних таборів

Мендель готова назвати ім’я таємничого коханого, але навесні: ми з різних таборів

Журналістка та колишня пресссекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель розповіла, що готується назвати ім’я свого таємничого обранця навесні. Вона додала, що її коханий – публічна особа, і він вже готовий «розкрити карти» перед громадськістю.Натомість сама красуня ще не впевнена, що хоче розповісти прихильникам про своє особисте життя. Про це вона повідомила в інтерв’ю Woman Magazine (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

«Ми говорили з моїм коханим про це і дійшли висновку, що багато людей в соцмережах наче живуть з оглядкою на те, а як це виглядатиме, шукають правильні слова, аби отримати найбільше лайків», – відповіла журналіста на питання, чому вона не розповідає про своє життя в соціальних мережах.Юлія Мендель розповіла, що готується назвати ім'я свого таємничого обранця навесні

Зі слів Юлії Мендель, вона хвилюється через негатив, спрямований на неї, адже він може перейти на публічного обранця.

«Мій партнер – публічна людина. Коханий уже готовий розкрити всі карти, а я – ні. Хвилююся, що кількість негативу, яка була спрямована на мене, може перейти на нього», – йдеться в повідомленні.Колишня пресссекретарка додала, що, можливо, вони відкриються прихильникам 14 лютого, у День всіх закоханих. Проте журналістка схиляється до того, щоб потримати інтригу до весни.

Зі слів Юлії Мендель, вона хвилюється через негатив, спрямований на неї

Також вона наголосила, що хоче розповісти їхню історію кохання самостійно, а не з допомогою таблоїдів, та зізналася, що вони з коханим працюють у різних сферах.

«Кохання любить тишу. Є відчуття, якщо ми вийдемо в публічну площину, це вплине на сприйняття нас людьми. Ми з ним трохи з різних «таборів». Тому, мені дещо боязко», – закінчила Мендель.

Залиште свій коментар