Марченко звернулася до свого кума: не вірю у справедливий суд, де бере участь Медведчук

Марченко звернулася до свого кума: не вірю у справедливий суд, де бере участь Медведчук

Дружина затриманого Віктора Медведчука звернулася до свого кума – президента РФ Володимира Путіна і закликала його посприяти звільненню її чоловіка та тисячі інших «в’язнів СБУ».Джерело: youtube-канал Марченко

Пряма мова Марченко: «Вельмишановний Володимире Володимировичу, прошу вас про допомогу!Ви чудово знаєте про те, що судилище, влаштоване над Віктором, позбавлене здорового глузду і є промовистим прикладом неправової помсти над незручним політиком за його послідовну, принципову і відверту позицію. Я, Оксана Марченко, не вірю у справедливість суду, в якому буде брати участь Віктор Медведчук.

Життя мого чоловіка так само дороге мені, як і життя тисячі в’язнів СБУ, котрі зараз нидіють в її катівнях лише за те, що вони висловлюють свою позицію і говорять правду.Я прошу вас докласти будь-які можливі способи для звільнення цих людей і, звісно, мого чоловіка. З надією і повагою, Оксана Марченко».

Деталі: Марченко сказала, що Медведчук згодний на обмін, за яким він опиниться на території Росії. Вона додала, що звернулася до родин військовополонених ЗСУ, які є підданими Британії, та звернулась до уряду Британії з пропозицією обміняти їх на Медведчука.

Вона назвала імена кількох людей, яких вона вважає «в’язнями СБУ» – Ян Таксюр, Олександр Корєвін, Юрій Ткачов, Олег Новіков, Гліб Ляшенко і Володимир Клименко.

Її переконання, що справедливий суд неможливий за участі свого чоловіка, є іронічним з огляду на свідчення істориків про те, що Медведчук доклався до політичного засудження українського дисидента й поета Василя Стуса до ув’язнення в таборах.

 

Залиште свій коментар