Макаревич пояснив логіку Лаврова, який видав чергову порцію брехні про російську мову в Києві

Макаревич пояснив логіку Лаврова, який видав чергову порцію брехні про російську мову в Києві

Російський рок-музикант і лідер гурту «Машина времени» Андрій Макаревич доступно пояснив, для кого і чому міністр закордонних справ РФ вигадує брехню про Україну. На думку співака, в абсурдні заяви політика про «заборонену» російську мову в Києві можуть повірити тільки «ідіоти».За словами зірки, пропагандист і сам знає, що його слухачі не відрізняються розумовими здібностями і готові повірити у все, що він скаже. Такий коментар Макаревич залишив під дописом російського поета Бахита Кенжеєва в Facebook (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

«Бачив сьогодні інтерв’ю пана Лаврова. Дізнався, що «у Києві було небезпечно говорити російською». Це говорить міністр закордонних справ великої держави, що забезпечує аж 2% світового ВВП і має найбільшу кількість ядерних боєголовок на планеті. Загадка одна: чому він вважає своїх слухачів ідіотами?» – іронічно запитав діяч мистецтва.Поет поставив риторичне питання

На це Андрій Макаревич, який неодноразово публічно засуджував війну в Україні та путінський режим, висловив своє припущення.

«Бахит. Певну частину своїх слухачів він справедливо вважає ідіотами. Для них і каже», – відповів поету музикант.Лаконічний коментар Макаревича сподобалася 506 людям. Йому почали відповідати користувачі, що розділяють думку лідера гурту «Машина времени».

Макаревич пояснив, чому Лавров бреше

«Золоті слова, Андрію Вадимовичу. Але я боюся, що він сам уже вірить у всю х*рню, яку несе», «Або Гаага, або до кінця лизати валізу Вови», «Ви маєте рацію, дві третини населення, які підтримують війну, справедливо можуть бути віднесені до ідіотів. Для них і каже», – йдеться в коментарях.

Залиште свій коментар