Літня захисниця Маріуполя з автоматом у руках стала зіркою світових ЗМІ

Літня захисниця Маріуполя з автоматом у руках стала зіркою світових ЗМІ

Літня жителька Маріуполя Валентина Константиновська готується до зустрічі ворога. Зокрема жінка навчалась військового вишколу для цивільного населення.Активісти написали, що жінка російськомовна та з 2014 року допомагає армії та добровольцям. Про українку написали іноземні ЗМІ.Літня жінка, яка навчалась обороні, стала зіркою іноземних ЗМІ

Вчора (мовиться про 13 лютого – 24 канал) наша Валентина Константиновська «рванула» не тільки український фейсбук, а й світову провідну Quality пресу,
– написала Олена Золотарьова.

Активістка відзначила, що «на додачу підпалила у Скабєєвої (мовиться про російську пропагандистку Ольну Скабаєву – 24 канал)». Золотарьова написала, мовляв, якщо літня маріупольська жінка готується до зустрічі ворога, то іншим вже точно соромно панікувати.Олена

Пані Олена вчилась користуватись зброєю / Фото з фейсбуку Averyanov Valery

«А за кордоном точно «прифігіли» від дами з зачіскою, манікюром і одягом в стилі королеви Єлизавети, яка не бідкається і тримається за поперек, а посміхається, вивчаючи, що їй робити зі зброєю», – підсумувала активістка.

Жінка з 2014 року допомагає ЗСУ

Валерій Авер’янов, організатор медцентру Dr.Verum написав у фейсбуці, що він має честь бути знайомим з цією неймовірною жінкою.

Пані Валентина з початку війни, з 2014 року, системно допомогає української армії та добровольцям, – сотні маскувальних сіток, кікімор, чохли на міномети та артилерію, – це та багато іншого зробила вона своїми руками!
– написав Авер’янов.

Організатор медцентру відзначив, що Валентина Константиновська – сильний та надійний боєць, з яким можна йти у розвідку. За даними ЗМІ, жінці 79 років.

Також користувачі у мережі написали, що:

  • «пані Валентина однією своєю присутністю вбила всю російську пропаганду»;
  • «дай Боже здоров’я цій жінці»;
  • «пишаємося нашими україночками!»;
  • «О, пані Валентина! Вона дуже крутезна жінка»;
  • «Дякуємо! В єдності наша сила».

Українка

Українка з Маріуполя вразила іноземні ЗМІ / Фото з фейсбуку Олексія Гаруда

Попередньо відомо, що про українку написали видання: The Times, The Daily Telegraph, EuronewsiROZHLASIdependentDaily MailFanpageUDNKhanRasmei Kampuchea Daily.

Залиште свій коментар