Кузьмі Скрябіну виповнилося б 53 роки: сім мудрих і зворушливих цитат музиканта

Кузьмі Скрябіну виповнилося б 53 роки: сім мудрих і зворушливих цитат музиканта

Сьогодні, 17 серпня, український музикант Андрій Кузьменко, більш відомий як Кузьма Скрябін, міг би відзначити свій 53-й день народження. Він загинув шість років тому в аварії, повертаючись з Кривого Рогу, де проходив концерт його гурту.У пам’яті мільйонів українців Скрябін залишився прямою, чесною, мудрою і доброю людиною, який вважав за краще відкрито говорити про все, що думав, і ніколи не зраджував своїм переконанням. У день народження Кузьми OBOZREVATEL пропонує своїм читачам згадати найяскравіші цитати артиста.

Андрій Кузьменко загинув шість років тому
Більше нічого не вмію, як римувати слова і під музику викладати якісь ідеї. Часом вони мудрі й глибокі, а часом – поверхові та ржачні. Але в них завжди є суть.
Фотографія з дошки пошани в музичній школі, 3 клас

Любов я визначаю для себе як стан максимально комфортного перебування з однією людиною довгий час, в ідеалі – до самого кінця. 
Андрій Кузьменко у 8 класі

Мій дім – єдине в світі місце, де мене люблять і чекають незалежно від того, хто я і скільки заробляю. Я ніколи не зраджу найближчих мені людей.

Армійське фото Кузьми Скрябіна
 

У мене завжди один і той же стиль: джинси, куртка, спортивне взуття або кросівки. Головне, щоб було легко, зручно. І в повсякденному житті, і на зйомках, і на концертах. Чесно скажу: я жмикрут! Нелегко розлучаюся з грошима, тому що вони мені непросто даються. Для дому та сім’ї не шкода, а для себе, на шмотки – шкода. Що я, нарцис або альфонс, щоб наряджатися?Кузьма Скрябін (у центрі фото) з друзями
 

Політики – люди з інакшої планети, вони закони придумують для нас, щоб нас, як отару, тримати в якомусь периметрі.

Кузьма Скрябін під час концерту в Кривому Розі, 26 жовтня 2014 року

Чим більше хочеш від життя – тим менше воно дає тобі.

Кузьма Скрябін після церемонії нагородження українських виконавців "Золоті пісні року" в Києві, 20 грудня 2008 року
 

Я зненавидів політиків, тому що це лицеміри. Я зненавидів Росію, до якої завжди ставився толерантно. Я ніколи в житті не поїду в Крим. Для мене то є зрада з боку Криму. Ніби взяли і вивернули назовні старі солдатські кальсони.

Андрій Кузьменко на презентації проекту "Пающіє труси" у Львові, 13 березня 2008 року
Залиште свій коментар