Український співак Віталій Козловський, який нещодавно отримав повістку, вже відправився на полігон. Артист показався зі зброєю та у формі.

Він опублікував відео та розповів про свої емоції. Співак не приховує, що хвилюється.«Роблю свої останні кроки як цивільний. Сказати, що я переживаю, це нічого не сказати. Але в мене в житті настає новий етап. Я офіційно став військовим, адже маю свій військовий квиток. А ще жетон, який на сленгу військових називають «смертник». Не знаю, радіти цьому чи плакати», — розповів Козловський.

Також він показав, що йому видали. Співак отримав форму, зброю та взуття. Він жартує, що раніше його зброєю був мікрофон, а нині — автомат, яким можна «утилізувати» ворога.«Раніше мені стилісти підбирали одяг. А зараз я отримав свою військову форму. Що мені дали? Взуття, форму, кепку, поло. Наступна станція полігон», — поділився артист.

Про співака також розповів прес-офіцер бригади швидкого реагування «Рубіж» Національної Гвардії України Харитін Старський. Він показав фото з Козловським та зазначив, що артист тримає свое слово.

Козловський після отримання повістки показався зі зброєю

«Що вам сказати, друзі. Козаченько слово тримає, отримав повістку — пішов у армію. Дали АК та й відправили на полігон (навіть з потяга до Нацгвардії знімати не довелося)», — написав Старський у Facebook.