Клопотенко відмовився від участі в кулінарному форумі через кухаря з РФ: організатори заявили, що вони “люди миру”

Клопотенко відмовився від участі в кулінарному форумі через кухаря з РФ: організатори заявили, що вони “люди миру”

Відомий український шеф-кухар та ресторатор Євген Клопотенко відмовився їхати на престижний кулінарний форум міжнародної премії The Best Chef Аwards до Мадрида (Іспанія), оскільки туди також запросили кухаря з РФ Володимира Мухіна.Як пояснили організатори українцю, вони та представник країни-агресорки – “люди миру”, – пише Оbozrevatel.

Клопотенко переконаний, сьогодні бути “людиною миру”, що іншими словами можна описати як ігнорування і мовчазну згоду з діями російських окупантів на території України, – це рівносильно підтримці агресивної війни. Своєю думкою щодо цього переможець проєкту “МастерШеф-5” поділився на особистій сторінці в Instagram.“Я розумію бажання людей бути подалі від війни. Але зараз бути людиною миру = не звертати увагу на війну і мовчати = ніяк не впливати на події = підтримувати війну. Бо давайте розберемося по росіянах, які кажуть, що вони за мир: вони функціонують у режимі й адаптуються під нього замість того, щоб міняти. Це означає, що вони дозволяють режиму та війні існувати. Звірства в Ізюмі, понад 400 знайдених катованих тіл, а тут продовжують на міжнародні премії запрошувати виступати російського шефа”, – прокоментував Клопотенко.

Клопотенко відмовився від участі в кулінарному форумі через кухаря з РФ: організатори заявили, що вони ''люди миру''Він наголосив, що Мухін ніяк не відреагував на дії своєї влади і на злочинну війну в Україні. Отже, організатори конференції вважають таку позицію цілком нормальною та заохочують її.

“Організатор премії The Best Chef Аwards свого часу дуже підтримував українську гастрономію і навіть підписував Маніфест української кухні, але чому в цій ситуації відбувається інакше – мені незрозуміло. Чомусь для людей мати позицію миру – це заплющувати очі та мати авторитет тим, хто годує війну. А насправді бути за мир – це допомагати зупинити тих, хто спричинив війну”, – продовжив український шеф.

Клопотенко відмовився від участі в кулінарному форумі через кухаря з РФ: організатори заявили, що вони ''люди миру''

Саме тому Клопотенко закликав своїх шанувальників відреагувати на позицію The Best Chef Аwards у соцмережах, залишаючи в коментарях під постом із Мухіним запитання: “Чи правильно те, що спонсори премії підтримують івент, де офіційно представлені росіяни і у такий спосіб мовчазно толерують війні?”

Клопотенко відмовився від участі в кулінарному форумі через кухаря з РФ: організатори заявили, що вони ''люди миру''

Залиште свій коментар