Кличко відповів на недоречні жарти «Кварталу 95» про себе

Кличко відповів на недоречні жарти «Кварталу 95» про себе

Український боксер і політик, мер Києва Віталій Кличко заявив, що ніколи не був прихильником студії «Квартал 95». А жарти акторів про нього назвав несмішними.Зокрема зазначив, що відомий український шоумен, актор Євген Кошовий невдало пародіює його голос. Про це чиновник розповів в інтерв’ю «Українській правді».

«Я не є прихильником «95 кварталу», багато жартів були нижче плінтуса. Відверто хочу сказати, мені було неприємно чути ці жарти», – зізнався Кличко.Він додав, що якось зустрів «того, без зачіски» (Кошового. – Ред.) і сказав це йому особисто. Актор після цього, за його словами, почав говорити, нібито брати Клички «хотіли побити» його.

«Ми з братом були на якомусь дні народження, де він розважав публіку. Кажу йому: «Ну ти жартуєш, приміряєш мій пояс». Після цього він почав говорити: «Клички мене впіймали вдвох і хотіли побити», – додав міський голова Києва.Також підкреслив, мовляв, як професійний боксер побити когось він може тільки за гроші.

«На цю тему кажу: щоб мені когось побити, у них грошей не вистачить на це. Я, як професійний спортсмен, бити просто так не можу – тільки за великі гроші, яких навіть у цих хлопців не знайдеться», – пояснив мер столиці.

Залиште свій коментар