Катаклізми відійдуть на другий план: прогноз на літо від метеоролога

Катаклізми відійдуть на другий план: прогноз на літо від метеоролога

Погода в Україні на початку липня буде відзначена аномальною спекою. Дощі будуть, але руйнівних стихій чекати не варто. У серпні ж температура повітря буде в межах норми.Такий прогноз до кінця літа дав Styler метеоролог каналу KYIV.LIVE Денис Мінін.

«Складати прогноз погоди на сезон справа невдячна. Ще тиждень тому в Західній Європі була аномальна, як для старту червня спека. У Берліні, Відні та Парижі смажило до +34 градусів. Поступово спека переміщається в бік України, тому кінець червня обіцяє бути спекотним: до +32 у всіх регіонах України», — розповів Денис.Якою буде погода в липні?

Початок другого літнього місяця, каже Мінін, буде відзначено аномальною спекою.

«Якщо в Києві в червні випало майже в два рази менше місячної норми опадів, то східні і південні регіони України сповна відчули принади стихії. У липні катаклізми відійдуть на другий план, але не без дощів. Нехай і не таких затяжних, як в червні. Будьте готові до середньої температури дня +23 … +24 протягом місяця. Згадуючи липень 2019-го, він був найхолоднішим за останні 18 років, такого в нинішньому році не чекаємо», — розповів метеоролог.Що буде в серпні?

У серпні традиційно холоднішає ночами, та й кожна ніч стає довшою на 1-2 хвилини.

Температурний фон цього місяця очікується в межах кліматичної норми. Погода буде спекотною, з помірною кількістю опадів, прогнозує експерт.

Середня температура дня в серпні буде на кілька градусів нижче температури липня.

Цікаво знати, що…

…якщо людина дає вам прогноз погоди більше, ніж на три дні, — ви «читаєте, бачите або чуєте астролога у світі погоди».

«Особливо смішно, коли в кінці травня синоптики називають дощові дати в серпні. Теоретично комп’ютерні алгоритми можуть скласти прогноз на тиждень, але людині навіть з їх допомогою це зробити складніше», — зазначив телеметеоролог.

Залиште свій коментар