Кароль вперше показала свій будинок під Києвом. Фото та відео

Кароль вперше показала свій будинок під Києвом. Фото та відео

Українська співачка Тіна Кароль вперше пустила журналістів у свій двоповерховий будинок під Києвом. Так, у ньому є кухня, гардеробна, ванна кімната, а також ігрова кімната сина Веніаміна.Житло знаменитості в основному зроблено у світлих і теплих відтінках. Відповідне відео опубліковано на YouTube-каналі артистки (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

Під час екскурсії по будинку Кароль показала папугу Аркадія, який живе у неї на кухні. У ролику видно, що більшість елементів у цій кімнаті – техніка, стільниця, гарнітур – мають металеве покриття.Під час екскурсії по будинку Кароль показала папугу Аркадія
Більшість елементів на кухні мають металеве покриття

Також у будинку співачки чимало дерев’яної обробки, світлі стіни, картини, рослини в горщиках, дошка для малювання крейдою і букети сухоцвітів.

У вгардеробній Кароль показала костюм, який пошив для неї дизайнер Леді Гаги, а також розповіла, що працює з модельєрами Катею Сільченко та David Koma.Кароль працює з модельєрами Катею Сільченко та David Koma
Костюм, який пошив для Кароль дизайнер Леді Гаги

Крім того, знаменитість відповіла на декілька особистих питань. У такий спосіб вдалося дізнатися, що восени вона планує поїхати до Непалу, де піде в похід, буде жити в таборах і наметах. Також у співачки запитали, де Дан Балан, на що вона нічого не відповіла.

Коротко про знаменитість:

  • Тіна Кароль – українська співачка, акторка і телеведуча. Народна артистка України. Тренерка вокального шоу «Голос країни» і ведуча проєкту «Танці з зірками». За версією популярної премії YUNA стала найкращою співачкою 2014 року, 2015 і 2018 років.
Як виглядає будинок Тіни Кароль
Кароль впустила журналістів до свого будинку і показала його

 

Залиште свій коментар