Кароль потрапила в скандал через несподівано перерваний концерт в Одесі. Відео

Кароль потрапила в скандал через несподівано перерваний концерт в Одесі. Відео

Українська співачка Тіна Кароль перервала свій концерт в Одесі через сильний дощ і погану роботу апаратури. Артистка заспівала на сцені нічного клубу «Ітака» 5-6 пісень і вирішила припинити свій виступ, попри заповнений зал фанатами.Як видно з відео в Instagram з концерту Кароль, артистка була вкрай обурена, оскільки на сцену лив дощ, і до того ж були технічні несправності з апаратурою (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця). Співачка була в подиві і повідомила під час свого виступу, що «невже не можна було зробити дах? Ганьба».

Так, під кінець артистка не витримала і заявила, що поважає себе і не планує більше співати на сцені через погані умови.«Я поважаю себе і вас. Я так співати не можу. На цьому концерт закінчено», – повідомила Тіна і покинула сцену.Шанувальників приголомшила новина про те, що Кароль несподівано перервала концерт. Так, фанати в Instagram стверджували, що артистка мала закінчити виступ, попри всі проблеми, оскільки вони її чекали кілька годин під дощем, а деякі зовсім їхали з інших міст. Були й ті, хто підтримав Тіну в тому, що через відміну концерту винна не вона, а організація нічного клубу.

«Це просто дно, Ітака …», «Тіна красиво поставила їх на місце, але вони її звинуватили», «Боже, який жахливий звук, бідна Тіна … Ми відмінно чуємо шипіння, а Тіна у вушний монітор чує ще краще … Жесть «, – писали на фан-сторінках шанувальники.

Коментарі шанувальників
 
Коментарі в Instagram
Коментарі користувачів мережі

Коротко про знаменитість:

  • Тіна Кароль – українська співачка, акторка і телеведуча. Народна артистка України. Тренерка шоу «Голос країни» (2013, 2015-2021). Найкраща виконавиця України 2014 року, 2015-го, 2018 року за версією YUNA.
  • Найкраща виконавиця України 2015 і 2017 року за версією M1 Music Awards, представниця України на «Євробаченні 2006».
Залиште свій коментар