Йшов із бабусею, хотів догнати брата: матір 6-річного хлопчика, який зник на Говерлі, розповіла подробиці

Йшов із бабусею, хотів догнати брата: матір 6-річного хлопчика, який зник на Говерлі, розповіла подробиці

На Говерлу 6-річний хлопчик пішов у супроводі трьох дорослих, серед яких була бабуся дитини. Батьки 6-річного хлопчика, який загубився під час сходження на Говерлу, розповіли, що дитина піднімалась в супроводі бабусі, проте через велику кількість людей хлопчик раптово зник з поля зору.

Про це пише «Суспільне».Батьки хлопчика розповіли, що вони вперше приїхали в гори. На Говерлу 6-річний хлопчик пішов у супроводі трьох дорослих, серед яких була бабуся дитини. 

«Моя сестра разом з чоловіком, з моєю мамою, моїми двома дітьми та її сином йшли на Говерлу. Ми на той час були в дорозі у Яремчі. Планували, що вирушимо завтра, бо запізнюємося. І в дорозі сестра каже, що вона з дітьми відірвалася наперед, а наша мама з молодшим сином – позаду, їм важче було йти. Звичайно, було дуже багато людей. Одні піднімалися, інші – спускалися. Загубитися серед людей було легше, ніж просто у лісі. Мама кликала Олексійка, час від часу він повертався, а потім біг наперед, бо хотів догнати старшого брата. А вже якоїсь миті вона його не побачила», – каже матір хлопчика Мар’яна Стефанців.Бабуся одразу почала кликати дитину та запитувати людей, чи не бачили вони хлопчика. Дехто стверджував, що схожа дитина спускалась з гори. Годину родичі шукали хлопчика самостійно, потім викликали рятувальників.

Мати зниклого Олексія додає, що її син комунікабельний, а тому його хтось міг знайти і можливо забрати до себе. А ще дитина любить природу та нічого не боїться.

«Особливість моєї дитини – коли він образиться, то його не докличешся, він буде мовчати і не відгукнеться. І може він образився на когось, тому так. Але я вже не знаю, що думати», – каже Мар’яна Стефанців.

Також у ДСНС опублікували відео із пошуків дитини.

«Всього до пошукових робіт залучено 196 осіб, 20 од. техніки, 7 собак та квадрокоптер», — йдеться у повідомленні рятувальників.

Нагадаємо, що хлопчик 2015 року народження 14 серпня загубився під час сходження на гору Говерла. Досі його місце перебування невідоме. Туристи з Коломиї йшли на гору «зеленим» маршрутом. Зазначається, що хлопчик поблизу селища Ворохта відстав від групи та заблукав.

Залиште свій коментар