Ірина Сопонару повністю оголилася в серіалі «Волонтери» після того, як збільшила груди

Ірина Сопонару повністю оголилася в серіалі «Волонтери» після того, як збільшила груди

Артистка зізналася, що знімання пікантного епізоду викликали у неї серйозний стрес.Акторка «Жіночого Кварталу» і тренерка»Ліги Сміху. Волонтерський десант 2″ Ірина Сопонару знялася в новому серіалі «Волонтери» на телеканалі ТЕТ.

У багатосерійній комедії вона зіграла дружину Ігоря Ласточкіна, яка допомагає йому з волонтерськими ініціативами. В одній з серій героїня Ірини разом з подругами влаштувала фотосесію в стилі ню, щоб зібрати на дрон для підрозділу екскоханого, який служить в аеророзвідці ЗСУ.Ірина Сопонару чесно зізналася, що саме ця сцена була для неї найбільш стресовою за весь період знімань серіалу «Волонтери». Гумористка хоч і розкута в житті, але знімати бюстгальтер перед усією знімальною групою все ж соромилася.

«Ми знімалися голі. Ми гумористки, а не акторки. Для нас зняти ліфчик – це не звичайне діло, це для нас стрес капець! Тому ми з дівчатами добряче стресанули. Але це був прикольний досвід, так би мовити», – поділилася Сопонару.Кадри з серіалу «Волонтери»

Тоді як серіальна подруга Сопонару, також акторка «Жіночого Кварталу» Олександра Машлятіна, розповіла, що на пікантну сцену вона з острахом чекала впродовж усього знімального процесу. З’ясувалося, що гумористка вперше роздягалася в кадрі й позувала на камеру топлес.

Кадри з серіалу «Волонтери»

«Це перший досвід знімань напівоголеною, тому ми з дівчатами дуже соромилися», – зізналася учасниця колективу «Тріо різні».

Залиште свій коментар