Гороскоп на 13 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли талан усміхнеться інтелектуалам

Гороскоп на 13 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли талан усміхнеться інтелектуалам

Успіх буде супроводжувати тих, хто займається інтелектуальною діяльністю.Особливо пощастить науковцям, дослідникам, письменникам, журналістам. Обдумуючи важливі питання, слід закликати в порадники інтуїцію — вона, а не розум чи логіка, допоможе — в разі необхідності — зробити єдино правильний вибір.

Овен (21.03 – 20.04)

Credits

Гороскоп на 13 серпня для Овнів

Висловлювати зауваження оточення необхідно не в різкій — на жаль, звичній для вас — формі, а м’яко і ненав’язливо — в такому разі вам не доведеться особливо напружуватися — вас зрозуміють з пів слова.Телець (21.04 – 21.05)

Credits

Гороскоп на 13 серпня для Тельців

Зайва самовпевненість може бути прийнята близькими вам людьми як бажання нав’язати їм свою волю, тому вони будуть опиратися такій лінії поведінки усіма доступними їм способами.

Близнята (22.05 – 21.06)

Credits

Гороскоп на 13 серпня для Близнят

Де б ви не були — в офісі або вдома, — не поспішайте з головою іти в роботу, натомість приділіть час сім’ї і насамперед дітям — почитайте з ними, пограйте або подивіться хороший мультфільм.Рак (22.06 – 22.07)

Credits

Гороскоп на 13 серпня для Раків

Якщо у взаєминах із партнером накопичилися нерозв’язні, на ваш погляд, проблеми, саме час обговорити їх, а не заганяти  вглиб — це може привести до серйозного конфлікту, аж до розставання.

Лев (23.07 – 21.08)

Credits

Гороскоп на 13 серпня для Левів

Гарний настрій, що супроводжує вас з самого ранку, допоможе вирішити всі питання цього дня — як професійні, так і особисті — головне, не брати на себе зайве — чуже — навантаження.

Діва (22.08 – 23.09)

Credits

Гороскоп на 13 серпня для Дів

За необхідності ухвалити важливе життєве рішення, зробіть це саме зараз — зірки зійдуться таким чином, що з кількох варіантів можна вибрати єдино правильний.

Терези (24.09 – 23.10)

Credits

Гороскоп на 13 серпня для Терезів

Переймаючись питанням, як жити далі, придивляйтеся і дослухайтеся до того, що відбувається навколо, — відповідь обов’язково прийде, головне, не упустити її в суцільному потоці інформації, що надходить до вас.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Credits

Гороскоп на 13 серпня для Скорпіонів

Спілкуючись з колегами, не розкривайте свої професійні секрети і плани на найближче майбутнє: непорядна людина може втілити в життя вашу ідею, видавши її за свою, а вам залишиться тільки розвести руками.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Credits

Гороскоп на 13 серпня для Стрільців

Ганяючись одразу за декількома професійними «зайцям» — тобто, справами — ви, відповідно до відомого прислів’я, ризикуєте не зловити жодного: досягне успіху тільки той, хто зосередиться на чомусь одному.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Credits

Гороскоп на 13 серпня для Козорогів

Не варто брати на себе підвищені професійні зобов’язання — краще витратити час і сили, які підуть на марну роботу, на якесь приємне заняття — наприклад, на своє хобі.

Водолій (21.01 – 18.02)

Credits

Гороскоп на 13 серпня для Водоліїв

Сімейні негаразди, ймовірні в цей день, не привід для серйозних конфліктів: найкращий спосіб здолати розбіжності, які бувають у всіх, — знайти спільне, що об’єднує, заняття.

Риби (19.02 – 20.03)

Credits

Гороскоп на 13 серпня для Риб

Енергію, яка необхідна для роботи, можна черпати в спілкуванні з рідними людьми, благо, останнім часом вони весь час перебувають поруч із вами: літні канікули і відпустку поки що ніхто не скасовував.

Залиште свій коментар