Фонтан в центрі Києва залили миючим засобом: ось що вийшло при запуску

Фонтан в центрі Києва залили миючим засобом: ось що вийшло при запуску

В Києві хулігани вирішили пожартувати, додавши в фонтан миючий засіб. Після запуску водограю сьогодні, 15 травня, його одразу ж довелося вимкнути. Адже результатом стала справжня «пінна вечірка».Про це повідомили нам в прес-службі КМДА.

Інцидент трапився на Контрактовій площі (Поділ).«Сьогодні розпочався сезон роботи столичних фонтанів, проте один із них вже довелося відключити. У фонтан на Контрактовій площі невідомі налили миючий засіб», — говориться в повідомленні.

Тепер фахівцям треба злити з фонтану всю воду, очистити його, а потім запустити знову.Фонтан в центрі Києва залили миючим засобом: ось що вийшло при запускуФонтан в центрі Києва залили миючим засобом: ось що вийшло при запуску

Фото: Фонтан на Подолі, 15 травня 2017 (kyivcity.gov.ua)

Міська влада закликала з повагою ставитися до майна територіальної громади міста Києва та не заважати киянам і гостям міста насолоджуватися роботою фонтанів.

До слова, восени 2017 року із цим же фонтаном сталася інша халепа. Тоді хулігани додали до води флуорісцентний барвник «Уранін А», що зробило воду ядучо-зеленого кольору.

А влітку того ж року вандали вже влаштовували «пінну вечірку» з цим фонтаном.

Фонтан в центрі Києва залили миючим засобом: ось що вийшло при запуску

Фото: Фонтан на Подолі, 2017 рік (facebook.com/podiluzn; kievmonument)

Залиште свій коментар