Ентоні Гопкінс – найкращий актор року: за що йому вручили Оскар-2021

Ентоні Гопкінс – найкращий актор року: за що йому вручили Оскар-2021

На 93-й церемонії нагородження Оскар-2021 статуетку за найкращу чоловічу роль у фільмі «Батько» отримав Ентоні Гопкінс. У кінострічці він зіграв роль батька Ентоні, який страждає на деменцію.Джерело: 24 канал

Звання найкращого актора чоловічої ролі Оскару-2021 завоював 83-річний Ентоні Гопкінс. Він став найстаршим володарем Оскару за всю історію кінопремії. Раніше рекордсменом був покійний Крістофер Пламмер за роль у фільмі «Початківці» (2012).
 

Ентоні Гопкінс – найкращий актор року

Талановитий британський актор Ентоні Гопкіс вдруге став володарем Оскару за свою кар’єру. Вперше він отримав статуетку за роль у фільмі «Мовчання ягнят» (1992).
За свою тривалу кінокар’єру Ентоні Гопкіс взяв участь у десятках фільмів і завоював чимало нагород. Проте у 2021 році він зміг позмагатись за особливу роль батька, який має складні стосунки з дорослою донькою (акторка Олівія Колман, яка також номіновувалась на Оскар-2021 у категорії «Найкраща жіноча роль другого плану») та страждає на деменцію. Прониклий та сильний фільм також номіновувався у категорії «Найкращий фільм», втім, перемогу отримала стрічка «Земля кочівників».

Ентоні Гопкіс не був присутній на премії, втім, нагороду обов’язково обіцяють передати 83-річному актору.

 

Про що фільм «Батько»?

У фільмі «Батько» Ентоні Гопкінс зіграв немічного пенсіонера, який страждає на хворобу Альцгеймера. Чим раз, тим недуга більше прогресує, а тому головний герой втрачає відчуття реальності. Загострюються і його стосунки з донькою, яка після відмов батька від помічниць сама стала доглядати за ним. Спілкування родичів доходить до крайнощів, адже в один момент персонаж Ентоні Гопкінса переконаний, що всі йому допомагають тільки для того, аби відібрати помешкання.

На перший погляд, стрічка є передбачуваю і очевидною. Однак драма «Батько» аж ніяк не є простою. Пенсіонер Ентоні виявляє у своєму помешканні іншого чоловіка, який видає себе за його зятя. Тоді він і розуміє, наскільки важкою є його хвороба, як поступово відбирає його пам’ять.

«Батько» 2021: дивіться трейлер фільму онлайн

Залиште свій коментар