Двох учасників «Холостячки-2» запідозрили в романі через фото з Єгипту

Двох учасників «Холостячки-2» запідозрили в романі через фото з Єгипту

Двох учасників шоу «Холостячка-2» на телеканалі «СТБ» Вінченцо Дулепа та Романа Васильєва запідозрили в романі. Чоловіки виклали фотографії та відео зі спільного відпочинку в Єгипті.Користувачі помітили, що учасники підібрали романтичну пісню, щоб змонтувати під неї кадри з відпустки, і виклали результат в Instagram. На них конкурсанти, які вибули, весело проводять час вдвох у курортній країні (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Вінченцо та Роман відпочивали в Єгипті протягом 5 днів, які, за їхніми словами, «пролетіли як 1». Чоловіки каталися на сендборді, їздили по пустелі, вечеряли в ресторані, святкували день народження друга та багато іншого.«5 днів у Єгипті пролетіли як 1. Відзначили день народження друга, каталися на яхті, пікапі, квадроциклах, каяку, спробували сендбординг, грали у волейбол, встигли викупатися і навіть згоріти», – написав Дулепа.

Вінченцо та Романа запідозрили в романі
Два ексучасники "Холостячки" разом відпочивали в Єгипті

Чоловіки зазначили, що не люблять «пасивний» відпочинок, тому намагалися менше сидіти в готелі і отримати багато нових емоцій.Через відео, яке змонтував Вінченцо, пару почали підозрювати в романтичних стосунках. Справа в тому, що на спільні кадри з Романом він наклав неоднозначну композицію співачки Лілу45 – «Вісім».

 

У тексті були рядки «Стой, давай сыграем в любовь», що наштовхнуло підписників на неоднозначні думки. Учасники підігріли чутки, неоднозначно відповівши, що «їх розкусили».

Пару запідозрили в романтичних стосунках

Нагадаємо, що Вінценцо покинув шоу у шостому випуску, а Роман попрощався зі Златою вже через тиждень. Чоловіки здружилися на проєкті, тому продовжили спілкуватися за його межами.

 

Залиште свій коментар