Допоможіть Дані здолати лейкоз, який повертається до нього вже втретє

Допоможіть Дані здолати лейкоз, який повертається до нього вже втретє

Вартість лікування оцінюють у тисячі доларівГострий лімфобластний лейкоз поставив під загрозу життя Дані Максакова. Страшну хворобу у 2016 році лікарі спочатку сприйняли за звичайну застуду з ускладненнями. Лікування не давало результату, тож було проведено ретельні дослідження, які показали важку хворобу.

Рік лікування — і у хлопчика почалася ремісія, проте хвороба повернулась. «Дуже складно описати відчай і біль батьків, у яких з’явилася надія на одужання і яким знову доводиться переживати всі жахи знову», — кажуть волонтери.Але родина збирається із силами і везе дитину на порятунок до Мінську, там лікарі знову вводять хлопчика в ремісію, проводять необхідну трансплантацію кісткового мозку і здавалося б, що тепер лише шлях до перемоги. Але хвороба виявляється сильнішою і лікарі констатують вже третій рецидив.

Зараз Даню знову почали лікувати, лікарі вірять в перемогу і призначають нову трансплантацію. «Йому призначена Car-t терапія. Вона служить мостиком до трансплантації. З четвертої спроби вдалося виростити клітини і ввести їх нашому хлопчикові. У нього є всі шанси перемогти цей страшний недуг.  Зараз ми очікуємо на повторне повне обстеження, за результатами якого буде вирішено об отриманні хіміотерапії з подальшою трансплантацією. На нашому рахунку зараз 19.000 тисяч доларів США. Нам не вистачає ще 21.000 тисячі на обстеження та терапію. Кошти на трансплантацію ми отримали вiд МОЗ» — розповідає мама Дані і просить про фінансову підтримку.Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ карти ‪4149 6293 8708 1938
Максаков Дмитро Олегович

Залиште свій коментар