Діти біля будинку чекали на батьків, коли стався вибух: у Дніпрі загинуло подружжя, яке втекло з Нікополя

Діти біля будинку чекали на батьків, коли стався вибух: у Дніпрі загинуло подружжя, яке втекло з Нікополя

Сім’я жила на восьмому поверсі у під’їзді, куди влучила ракета.У Дніпрі в результаті російського ракетного удару по багатоповерхівці загинуло подружжяІрина та Максим разом із двома дітьми півроку тому втекли із Нікополя, який постійно обстрілює ворог.

Про трагедію розповіла дружина брата загиблого Валерія у себе в Instagram.У момент вибуху 9-річний Тимур та 14-річна Кароліна чекали на батьків біля будинку на вулиці. Наразі вони перебувають у лікарні.

Квартира, де жила сім’я / Фото: _m.valeriya_
Сім’я жила на 8 поверсі / Фото: _m.valeriya_

«Саме в цьому домі, в цьому злощасному під’їзді жила сестра мого Антона. Восьмий поверх. Сьогодні можна без проблем розгледіти колір шпалер у вітальні, адже ці фото облетіли чи не весь світ. Діти вийшли на вулицю, коли клята бл*діна прилетіла прямо до них у дім», — розповіла родичка загиблих.Станом на ранок 16 січня відомо про 35 загиблих у результаті російського ракетного удару по Дніпру, двоє із них — діти75 людей травмованоДоля ще 35 мешканців будинку невідома, їх шукають під завалами понад добу. За попередньою інформацією, 72 квартири зруйновано. Пошкоджено понад 230.

Ірина та Максим загинули в Дніпрі / Фото: irina_tolpegina_pm
Залиште свій коментар