День літнього сонцестояння 21 червня: що суворо заборонено робити

День літнього сонцестояння 21 червня: що суворо заборонено робити

День літнього сонцестояння настав 21 червня о 6:32. Цей час особливий час означає, що тривалість світлового дня досягла максимуму — майже 17-ти годин. 21 червня знаменує початок астрономічного літа в Північній півкулі — це день, коли Сонце ніби завмирає в зеніті. Цей час здавна вважається періодом потужних енергетичних потоків.Що суворо заборонено робити під час літнього сонцестояння, а що робити можна і потрібно — читайте нижче в нашому матеріалі.

Що означає літнє сонцестояння

Сонцестоянням називають момент, коли сонце в своєму русі потрапляє в саму північну або Південну точку. З цього часу, а Північній півкулі починається літо, а в Південній — зима. З року в рік дата цієї події варіюється між 20, 21 і 22 червня.Зворотний «поворот», тобто зимове сонцестояння відбудеться 21 грудня 2021 року.

Енергетично цей день вкрай важливий. Сьогодні важливо позбутися від негативу і привернути в життя тільки хороше.Що не можна робити в День літнього сонцестояння

  • Не слід сьогодні сваритися, конфліктувати, лаятися, проявляти агресію.
  • Не можна з’ясовувати стосунки, використовувати нецензурні вирази і кричати.
  • Заборонено також сумувати, плакати, лінуватися, перебувати в апатії і зневірі, а також пускати будь-який негатив в своє життя.
  • Не варто також допускати нечесного або поганого ставлення до інших людей.

Як провести 21 червня

Оскільки сьогодні у більшості людей вихідний день, проведіть його в позитивному ключі, розслабтеся, але не відлежуйтеся і не лінуйтеся.

Одягніть світлий і сонячний одяг, налаштуйтеся на позитивний лад, усміхніться своєму відображенню в дзеркалі — день обіцяє бути чудовим.

Можна виїхати з рідними і близькими до водойми або на природу, сплести вінок, що символізує у наших предків Сонце.

Подякуйте небесне світило за все хороше у вашому житті, пробачте ворогів і загадайте найзаповітніше бажання — воно обов’язково здійсниться.

Залиште свій коментар