Дефіцит в СРСР: купувати взуття дозволялося раз на три роки. Показове фото

Дефіцит в СРСР: купувати взуття дозволялося раз на три роки. Показове фото

Дефіцит у Радянському Союзі намагалися «маскувати» спеціальними «запрошеннями» на покупку того чи іншого товару.Про це в своєму Twitter написав білоруський блогер Максим Мирович. Він також опублікував фото відповідного документа, який надавав право на придбання «однієї пари чоловічих чобіт протягом 1990-93 років».

«Ось таким «запрошенням» в пізньому СРСР маскували товарний дефіцит і брак усього. Громадян великої космічної наддержави запрошували раз на три роки купити одні чоботи», – йдеться в підписі до публікації.Судячи з фото, запрошення виписано на громадянина на ім’я Пономаренко Іван Валерійович. У документі зазначено, що після покупки він «вилучається магазином».

Запрошення на фото давало право на придбання "однієї пари чоловічих чобіт протягом 1990-93 років"

Як відомо, товарний дефіцит був проблемою Радянського Союзу практично весь час його існування. Найбільш критичною точки недолік багатьох товарів і послуг досяг наприкінці 1980-х років, у період так званої «перебудови», коли планова економіка СРСР повністю зжила себе.Товарний дефіцит був проблемою СРСР практично весь час його існування
Залиште свій коментар