Чому мовчuть влaдa? Окyпaнтu прopвалu кoрдoн і йдyть в нacтyп. Опyблiкoвaнi шokyючі кадрu.

Чому мовчuть влaдa? Окyпaнтu прopвалu кoрдoн і йдyть в нacтyп. Опyблiкoвaнi шokyючі кадрu.

10 травня прикордонні райони Харківської області масово атакує армія РФ.Як повідомляє голова Харківської ОВ Олег Синегубов, серед цивільних є жертви.

Так, під ударом окупантів опинилися села Бугаївка, Черкаські Тишки та місто Вовчанськ.“Близько 10:00 ворог обстріляв м. Вовчанськ, внаслідок чого травмовано двох цивільних людей”, – розповів він.

Вже близько 13:20 російські окупанти завдали нового удару по приватному будинку у Вовчанську, поранено 60-річну жінку.“Водночас у результаті ворожого обстрілу приватного домоволодіння загинув цивільний чоловік, ще двоє отримали травми – один із них під завалами будинку”, – додав Синегубов.

Крім того, під час обстрілу села Черкаські Тишки Харківського району о 12.50 загинув 55-річний цивільний чоловік. А ось під час обстрілу села Бугаївка, незважаючи на пошкодження приватного будинку, обійшлося без потерпілих.

Z-канали повідомляють, що під російський контроль перейшли села Стрілечтя, Пільна, Борисівка та Плетенівка.

Поки що без підтвердження з нашого боку. Жодних явних глибоких проривів не спостерігається. При цьому з’явилося фото з дрону розбитої ворожої техніки. Поки що знімок не геолокований

Синегубов у телемарафоні заявив: “Наші бойові бригади зустріли ворога вогнем. Усі наступальні атаки відбиті. Втрат відповідно до території не допущено поки що”, – підкреслив він.

За його словами, ці прикордонні населені пункти знаходяться фактично за один-два кілометри від кордону з РФ.

На уточнення щодо того, чи відкинуті росіяни зараз за межі кордону України, Синегубов відповів, що так не доцільно формулювати питання.

“Я б так не формулював питання. Справа в тому, що все прикордонне, усі населені пункти – це фактично сіра зона. Так само і за Куп’янським напрямком, де наші воїни за добу відбили 17 ворожих атак. Ми говоримо, що на території них ведуться активні бойові дії. Так, ворог може заїжджати на певну територію своєю технікою, далі йдуть бої та ворог там знищується”, – сказав Синегубов.

Він зазначив, що ворог б’є виключно за цивільною інфраструктурою, тому людей закликають евакуюватись. За його словами, на Харківщині протягом двох діб – 30 із 48 годин лунали сигнали та оголошувалась повітряна тривога.

Синегубов наголосив, що не можна порівнювати сьогоднішні події з 24 лютого 2022 року.

“Такого ми вже не прогнозуємо. На це сил немає (у противника) і зовсім по-іншому підготовлена ​​там Харківська область. Ворог зараз може лише атакувати певними невеликими групами – їх можна називати диверсійно-розвідувальними, та відчувати позиції наших військових. Вони натикаються на опір, на вогонь у відповідь. І поки справді всі штурмові дії на півночі нашої території, за східним напрямком були відбиті”, – наголосив керівник Харківської ОДА.

З’явилися також кадри з області

Стало відомо, що командує 6-ю армією РФ, яка зараз наступає на Харківську область, РФ Сергій Стороженко – зрадник України, колишній командир 36-ї бригади берегової оборони у Перевальному (Крим).

Залиште свій коментар