Чоловік займався «моторошною мастурбацією» та раптово помер: його вбила секс-іграшка

Чоловік займався «моторошною мастурбацією» та раптово помер: його вбила секс-іграшка

Чоловік хотів самозадовольнитися та помер.У Чехії 30-річного чоловіка знайшли мертвим у його власній квартирі. Виявилось, що він загинув через секс-іграшку, яка вдарила його електричним струмом.

Про це пише New York Post.Шокувальний інцидент детально описали в журналі Legal Medicine лікарі з Університетської лікарні Градець-Кралове, де проводився розтин.

Автори стверджують, що 30-річний чоловік з Чехії намагався одночасно задовольнити кілька «нетипових фетишів — обгортання тіла, переодягання, анальний мазохізм, самофетишизм і стимуляцію нижньої частини живота за допомогою електромеханічного масажного пристрою».Тіло чоловіка виявили після того, як він не відчинив батькам двері. Згодом правоохоронці та рятувальники потрапили до його квартири. Там вони знайшли тіло чоловіка.

Покійний був одягнений у «суцільний жіночий купальник», а його нижні кінцівки, тулуб і шия були щільно зв’язані пластиковими та текстильними ременями. Поруч лежала секс-іграшка. Експертиза показала, що пристрій для мастурбації вийшов з ладу, коли його увімкнули в розетку, а опіки на шкірі над пенісом чоловіка відповідали формі пристрою.

Та і це ще не все. Під час розтину у тілі чоловіка також знайшли м’ячик для пінг-понгу, який був у його товстій кишці. Через моторошну мастурбацію виникли застійні явища у внутрішніх органах чоловіка, а також набряк легенів і головного мозку через рідини. Крім того, в камері серця у нього також застрягла кров.

Медики зазначають, що подібний фетишизм і спричинив смерть чоловіка.

Залиште свій коментар