“Це найстрашніші люди” – Ніна Матвієнко заявила, що в дитинстві ненавиділа своїх батьків

“Це найстрашніші люди” – Ніна Матвієнко заявила, що в дитинстві ненавиділа своїх батьків

Також артистка поділилася, що якби не співала, то загинула б.Українська співачка Ніна Матвієнко зізналася, що в дитинстві ненавиділа своїх батьків.

Виконавиця розповіла у програмі “Кондратюк у понеділок“, що вважала їх найстрашнішими людьми на світі. А все через те, що рідні вбивали худобу на їжу та змушували її робити те, чого їй хотілося.
“Я їх не любила – ні батька, ні мати. Я їх ненавиділа щосили в дитинстві. Вважала, що це найстрашніші люди, бо вони ріжуть телят, бо вони їдять це все. А я придивлялася – ну потім я теж їла, воно десь в супі валялося, мусила, бо хочеш їсти. Але я так боялася того батька. При цьому він змушував: “Ідіть сюди, тримайте”. Я тікала, ховалася на кладовищі, на дереві сиділа. Я з могилами розмовляла, казала: “Чого вони такі?!”. Я знаю, я не була така як всі. Як я вижила? Наївна така, довірлива така, в такому жаху вирости”, – пригадала зірка.

Ніна Митрофанівна також поділилася, що якби вона не співала, то не жила б.
“Якби я не співала, я клянуся, я б і заміж не вийшла. Я не знаю, ким би була. Мені здається, я б десь загинула просто. А це було щось таке, як кажуть, крила ростуть. Я була дуже фантастична, романтична… Мене хлопці любили –страшне, а я їх ні. Я була весела, довірлива, я вірила в те, що мені казали”, – поділилася виконавиця.

Залиште свій коментар