«Буде тільки «Дельта»: Комаровський розповів про головні засоби для профілактики коронавірусу

«Буде тільки «Дельта»: Комаровський розповів про головні засоби для профілактики коронавірусу

Варто відкривати кватирки там, де це можливо.Головними засобами для профілактики коронавірусу є провітрювання приміщень та вакцинація проти COVID-19.

Про це розповів кандидат медичних наук та відомий педіатр Євген Комаровський в ефірі телеканалу «Україна 24».Фахівець радить відкривати кватирки там, де це можливо.  За його словами, з людьми можна зустрічатися, але на свіжому повітрі.

«Все, що ми можемо зараз – вентиляція приміщень та вакцинація. Відкривайте кватирки де тільки можна…», – порадив Комаровський.Також, на його думку, штам коронавірусу «Дельта» в Україні витісняє інші.

«Я б хотів сказати: А що за вересень відбулося нового в плані коронавірусу? Практично нічого, крім «Дельти», не залишилося, буде тільки цей варіант…», – зауважив лікар Комаровський.

Раніше інфекціоніст розповів, що вакцина проти коронавірусу CoronaVac виготовлена традиційним способом, випробуваним протягом десятиліть, що є її перевагою. Інші використовувані вакцини, хоч і мають офіційне схвалення, зроблені на основі інноваційних технологій. Проте всі вони є ефективними.

Залиште свій коментар