Британець, який прихистив 22-річну киянку, за 10 днів втік з нею від дружини

Британець, який прихистив 22-річну киянку, за 10 днів втік з нею від дружини

29-річний британський охоронець Тоні Гарнетт пішов від 28-річної дружини Лорни після того, як закохався в 22-річну Софію Каркадим зі Львова. Це сталося через 10 днів, як українка приїхала в його будинок.Чоловік кинув двох дітей і пояснив це тим, що “закохався в українку з першого погляду”.

22-річна українка Софія

Про це повідомляє таблоїд The Sun, передає РБК-Україна.Як все почалося

Софія зі Львова подалася на програму спонсорства “Будинки для України” і написала пост у соцмережі.Охоронець Тоні, який працює в медичному центрі NHS, відразу відповів Софії в Facebook і запропонував стати її спонсором у Великобританії.

Раніше вона працювала менеджером в IT у Львові, потім поїхала до Берліна, де кілька тижнів чекала оформлення своєї британської візи.

Зрештою, 4 травня вона прилетіла в Манчестер і переїхала до Тоні і Лорни в Бредфорд, Західний Йорк. Але її прибуття викликало великий конфлікт, який незабаром загострився до межі.

Тоні переселив свою шестирічну дочку з її кімнати на двоярусне ліжко разом з трирічною сестрою, щоб звільнити місце для біженки, незважаючи на заперечення Лорни.

Надалі Тоні і Софія закохалися один в одного. Дочки пари теж полюбили Софію, але Лорна була обурена до межі.

Дружина Тоні сказала Софії піти – і Тоні пішов за нею.

Історія охоронця-британця та українки

За словами британця, коли Лорна лягала спати вони дивилися з Софією фільми з українськими субтитрами. Він трохи знає словацьку, що допомагало йому спілкуватися з українкою.

Зараз Тоні каже, що залишок свого життя має намір провести з Софією, а вона своєю чергою повідомила, що як тільки його побачила – він їй відразу сподобався.

“ДУМАЮ, ЛЮДИ НАС НЕ ЗРОЗУМІЮТЬ, АЛЕ ТАК БУВАЄ. Я БАЧИЛА, ЯКИМ ВІН НЕЩАСНИМ БУВ ДО МЕНЕ”, – РОЗПОВІЛА УКРАЇНКА СОФІЯ.

Тоні і Софія тепер разом

Тоні впевнений, що все зробив правильно, через те, що зустрів справжню любов.

Що говорить Лорна про Софію

За словами британки Лорни спочатку вона сумнівалася, чи варто приймати в своєму будинку біженку, але потім прийняла рішення зробити добро. І ось як Софія відплатила їй за це.

“ВОНА ВИРІШИЛА СПОКУСИТИ ТОНІ ПЕРШОГО Ж ДНЯ. Я ВІДЧУВАЛА ЦЕ. ЯКБИ НЕ МОЇ ДРУЗІ ЗАРАЗ ПОРУЧ, Я НЕ ЗНАЮ, ЯК БИ Я ПЕРЕЖИЛА ЦЕ”, – РОЗПОВІЛА ЛОРНА.

Британка повідомила, що українка завжди наносила макіяж і одягала блузку з декольте перед тим, як Тоні повертався в будинок. Коли його не було – вона не фарбувалася.

Сусіди почали говорити Лорні, як її чоловік фліртує з Софією, перебуваючи біля будинку. Вони часто залишалися разом наодинці і про щось мило базікали.

 

“Я ПОЧАЛА ВІДЧУВАТИ СЕБЕ ТРЕТІМ ЗАЙВИМ, КОЛИ ВОНИ СИДІЛИ НА ДИВАНІ, СМІЮЧИСЬ І ЖАРТУЮЧИ, А МЕНЕ ІГНОРУВАЛИ. РАПТОВО Я ВІДЧУЛА СЕБЕ НЕБАЖАНИМ ГОСТЕМ У ВЛАСНОМУ БУДИНКУ”, – ЗГАДУЄ ЛОРНА.

Тоні і Лорна жили разом з 2014 року

Тоні і Лорна були разом з 2014 року і виховували двох дочок.

Залиште свій коментар