«Бойовик із присмаком ганьби!» Втеча з Одеського СІЗО зі стріляниною потрапила на відео. Ексклюзив

«Бойовик із присмаком ганьби!» Втеча з Одеського СІЗО зі стріляниною потрапила на відео. Ексклюзив

Під час втечі зі слідчого ізолятора Одеси 40-річний Сергій Кутафін спокійно подолав кілька загороджень, а озброєні вартові дивно повелися. У розпорядженні OBOZREVATEL опинилося ексклюзивне відео як дій втікача, так і охорони СІЗО (щоб подивитися його, доскрольте новину до кінця).На записах видно, що злочинець довго долав загородження. А це, на думку джерела видання, свідчить про те, що в слідчому ізоляторі не спрацювали технічні засоби охорони й на периметр не вийшла група затримання. Також на порушника не зреагував службовий собака.

Джерело OBOZREVATEL вважає, що вартові розгубилися в цій ситуації та порушили відомчі інструкції: «Вони повинні були відразу дати попереджувальний постріл у повітря, після чого прицільно стріляти на поразку. Ми ж бачимо на записі, що ні попереджувального пострілу, ні прицільної стрілянини не було. Дівчина-вартова стріляє, але навмання. З цих відео можна зробити висновок про провальний стан справ з охороною в цьому підрозділі».Вартові дивно повелися під час втечі

Також наш співрозмовник стверджує, що втеча сталася на немодернізованій ділянці периметра, де інженерно-технічні засоби охорони (паркан, «єгоза» і так далі) старі й вичерпали свій ресурс.

«За нового керівництва Мін’юсту й Департаменту виконання покарань програму з модернізації інженерно-технічних засобів охорони згорнули. Прямий наслідок цього – результат у вигляді такої втечі», – заявило джерело.Сергій Кутафін утік із СІЗО, але був затриманий того ж дня

Сергій Кутафін був поміщений до СІЗО Одеси 11 червня 2021 року, а вдень 21 липня стало відомо про його втечу. Причому він не тільки подолав загородження на території ізолятора, а й потрапив на територію виправної колонії №14 (яка теж охороняється) та безпроблемно залишив її.

Через кілька годин чоловіка затримали одеські правоохоронці. За їхніми словами, подія нагадала їм «зйомки бойовика, ось тільки з присмаком ганьби».

 

Залиште свій коментар