На знімках Наталя та троє дітей – сини Єгор, Максим та донька Ліза, Віталія Кличка на фотографії немає.«Нехай ваше життя завжди буде наповнене любов’ю та світлом», – написала Наталія Кличко, назвавши трьох дітей найкращим подарунком у своєму житті.Наталія Кличко з дітьми / Фото instagram.com/natalia_klitschko_official

Що відомо про дітей Віталія та Наталії Кличко

  • Син Єгор-Даніель народився 16 травня 2000 року – ім’я Єгор обрано у зв’язку з тим, що дівоче прізвище матері – Єгорова.
  • Дочка Єлизавета-Вікторія народилася 24 листопада 2002 року, ім’я Вікторія обрано тому, що напередодні батько отримав вікторію нокаутом над Ларрі Дональдом.
  • Син Максим-Олександр народився 1 квітня 2005 року, названий на честь легендарного німецького боксера Макса Шмеллінга.

Молодший син Максим навчається у школі у Великій Британії, дочка Єлизавета вивчає психологію в університеті в Нідерландах, а старший син Єгор закінчив перший етап університету за спеціальністю бізнес-менеджмент та планує вступати до аспірантури.

За словами Віталія Кличка, дітям доводиться обмежувати себе у соцмережах, використовувати нікнейми, фільтрувати інформацію, яку вони транслюють. І все через специфіку діяльності батька.