Андрій Хливнюк заплакав на концерті, коли співав пісню про війну – відео

Андрій Хливнюк заплакав на концерті, коли співав пісню про війну – відео

Лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк на деякий час залишив службу в лавах ЗСУ, аби вирушити у благодійний тур.Так, Андрій Хливнюк вирушив давати концерти країнами Європи, аби зібрати кошти для допомоги українським захисниками.

Співак вже виступив у Варшаві та Празі.  Утім, другий концерт виконавцю дався нелегко. Андрій Хливнюк під час виступу вирішив виконати пісню не зі свого репертуару. Музикант заспівав композицію Skofka – «Чути гімн», яку репер присвятив загиблому на війні товаришу.Коли Хливнюк співав рядки «Ну, а поки будемо бити вас за «Азов» і Бучу! За Дні-, за Дніпро і кручі! За Ірпінь, який ти мучив! За ла-, за лани квітучі», то не зміг стримати сліз та заплакав.

  

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ƙ࿆ͥꪗͣƙͫꪮꪶƙꪖ༒ᵏᵃʳᵃ (@_evgeniya_avakin_)

Співак так не зміг до кінця виконати композицію через те, що його «душили» сльози. Артист перепросив фані, а ті, своєю чергою, підтримали кумира гучними оваціями.

Зазначимо, попереду в Андрія Хливнюка ще виступ у Відні, після чого він повернеться на передові позиції. Утім, співак знову планує вирушити у невеличкий музичний тур Європою у жовтні.

 

Залиште свій коментар